PRZEDSZKOLE

HISTORIA PRZEDSZKOLA NASZ PLAN DNIA PRACOWNICY PRZEDSZKOLA OFERTA EDUKACYJNA MATERIAŁ PROMUJĄCY

Szanowni Państwo!

Miejskie Przedszkole nr 1 im. Marii Kownackiej w Przasnyszu funkcjonuje w budynku przy ulicy Lipowej 8 od 1986 roku. Nasze przedszkole to fascynujące miejsce zabawy i nauki dzieci od 2,5 do 5 lat. U nas najważniejsze jest dziecko, jego potrzeby, zainteresowania, zdolności i możliwości. Zatrudniamy wykwalifikowanych i kompetentnych nauczycieli, opiekuńczy i troskliwy personel pomocniczy oraz doświadczone kucharki, przygotowujące smaczne posiłki. Zapewniamy bezpieczny pobyt w godzinach od 630 do 1630. Realizujemy podstawę programową wychowania przedszkolnego, prowadzimy ciekawe zajęcia, organizujemy różnorodne uroczystości, bierzemy udział w konkursach, programach i projektach edukacyjnych. W naszym przedszkolu nie ma miejsca na nudę! Dołącz do nas już dziś!

Z poważaniem,
 mgr Joanna Węglicka